Współpraca

autor: admin

Zaproś mnie na koncert

Obecnie dzielimy czas między Polską a Betlejem, jednak przez najbliższe dwa lata jesteśmy głównie w Polsce. To doskonały czas, aby podzielić się z Wami medytacyjną muzyką podczas koncertów na żywo!

Śpiewam chrześcijańską muzykę medytacyjną inspirowaną muzyką Bliskiego Wschodu.

Moje pieśni to przede wszystkim muzyczna podróż na Bliski Wschód. Podczas koncertów wykonuję tradycyjne pieśni chrześcijan Bliskiego Wschodu jak i swoje autorskie utwory zachowane w stylistyce muzyki orientalnej.

Wykonuję między innymi śpiewaną modlitwę Ojcze Nasz w języku aramejskim, będącą do dziś częścią liturgii kościołów orientalnych – syriackich, chaldejskiego, maronickiego i innych.

Posłuchaj jednej z moich pieśni

Często zadawane pytania

Potrzebuję przede wszystkim możliwości podpięcia pamięci USB z podkładem do nagłośnienia oraz jeden odsłuch skierowany na mnie.

Pieśni są w całości lub częściowo przetłumaczone na język polski, aby słuchacze mogli nie tylko zachwycić się bogactem melodii, ale rówież treścią utworów. Usłyszeć więc można język aramejski, arabski i hebrajski. Niektóre utwory są w całości po polsku.

W moim repertuarze znajdują się utwory będące częścią liturgii lub tradycji kościołów Bliskiego Wschodu a więc różnych rytów katolickich i prawosławnych.

Wykonuję również pieśni mające swoje źródło w kulturze żydowskiej. Są to zazwyczaj po prostu fragmenty Starego Testamentu.

Ponadto śpiewam swoje autorskie utwory, przede wszystkim inspirowane Słowem Bożym.

Muzyka Bliskiego Wschodu, a w szczególności zaś muzyka chrześcijańska z tamtego regionu jest pełna nostalgii, zadumy, tęsknoty. Zachowuję ten charakter, gdyż uważam, że takie wyciszenie jest nam bardzo potrzebne do modlitwy. Przede wszystkim zaś pragnę, aby moja muzyka przenosiła słuchacza na Bliski Wschód, była muzyczną pielgrzymką do Ziemi Świętej. Orientalne melodie i brzmienie semickich języków pomagają wejść w świat, w którym żył i nauczał Jezus Chrystus.

Oczywiście, proszę mnie tylko o tym uprzedzić 🙂

Po stronie parafii/organizatora leży zapewnienie odpowiedniego nagłośnienia.

Ponadto, z uwagi na to, że obecnie pracuję nad swoją debiutancką płytą, poproszę organizatora, by wsparł inicjatywę wydania tej płyty kwotą 1000 zł (album jest śpiewaną medytacją modlitwy Ojcze Nasz).

Po mojej stronie leży promocja wydarzenia w social mediach oraz dojazd.

Pieśń Ojcze Nasz w języku Chrystusa,

Moje autorskie pieśni w orientalnym klimacie,

Pieśni Kościołów Bliskiego Wschodu w językach aramejskim i arabskim, częściowo lub w całości przetłumaczone na polski oraz pieśni oparte na Starym Testamencie w języku hebrajskim,

Pieśni na okres Adwentu, Bożego Narodzenia, Wielkiego Postu, Wielkanocy,

Możesz ich posłuchać tutaj.

Przed koncertem porozmawiamy o dokładnym repertuarze – niektóre utwory są częścią określonych okresów liturgicznych, stąd ostateczna lista utworów może się za każdym razem różnić.

Przez najbliższe dwa lata większość czasu planujemy spędzić w Polsce przed powrotem na stałe do Betlejem. To doskonała okazja, aby odwiedzić  polskie parafie z wyjątkową muzyką medytacyjną! 

Jeśli masz pytania lub chcesz dogadać termin...

Napisz do mnie