Moja powieść

autor: Sylwia Hazboun

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Anita w młodości tańczyła balet i sprawiała ważenie szczęśliwej. Prawie nikt nie wiedział, że od dziecka nosi w sercu ogromną ranę. Prawie…

Wiktoria właśnie straciła ciążę. Po powrocie ze szpitala całe dnie spędza w domu. Pewnego dnia rozmyślając o przeszłości swojej rodziny trafia na tajemniczego bloga. Z dnia na dzień staje się anonimową obserwatorką kolejnych wydarzeń z życia jego autorki.

Maja jest artystką wychowaną tylko przez matkę. Kiedy odkrywa prawdziwy powód rozstania swoich rodziców postanawia wyjechać na jakiś czas. Trafia do małej wioski w Armenii, opiekuje się chorym chłopczykiem i bez pamięci zakochuje w ormiańskiej muzyce i… kimś jeszcze. Prawie zapomina o przedziwnym liście, jaki znalazła dzień przed wyjazdem w przypadkowej książce w kawiarni w Warszawie. Kto go napisał?

 

jeden list schowany w przypadkowej książce
trzy historie
Twoja decyzja o losie bohaterek i… osiem zakończeń.

 

To nie kolejna powieść obyczajowa, która umili Ci czas w pociągu lub na ławce w parku.  W tej powieści to Ty pokierujesz losem bohaterek, choć do końca nie będziesz wiedzieć, dokąd je to zaprowadzi. Nie martw się – nie pozostawię Cię bez zakończenia tak, abyś sam dopowiedział resztę. A mimo to – wybór będzie należał do Ciebie. Czy spodobają Ci się jego konsekwencje?

 

Moja powieść to nie tylko kilkadziesiąt stron słów, ale również… muzyka i rysunki.

Nie tylko stworzyłam postacie swojej książki, ale również… użyczyłam głosu jednej z nich.

Ten nietypowy utwór literacko-muzyczny na długo zapadnie Ci w pamięci.

 

 Dowiedz się więcej na mojej autorskiej stronie